محل تبلیغات شما

چیزی که روان انسان را ترسیم می کند و وضعیتحال عمومی او را عیان می کند ناشی از کارکرد جسم است که این فرد چقدر سالم است وچقدر روی پا است و یا چقدر نرم و یا خشک است.

به راستی ما به سیستم فرماندهی بدن چقدر پیبرده ایم؟ این ساختار باید بطور عمومی و کلی سالم باشد و از یک تعادل نسبیبرخوردار باشد. وقتی این جسم سالم باشد اجازه دریافت آموزش را به او می دهیم.

جسم نباید از تعادل خارج باشد و وقتی این جسمرا با دارو متعادلش می کنند ما به او اجازه آموزش داده ایم.

دارو به اندازه باید باشد ، نه کم و نه زیاد، زیرا هر دوی اینها جلوی آموزش را می گیرند.

روان به عبارتی یعنی همین فضایی که ما خودمانبرای خودمان می سازیم ، هر چیزی که در وجود من است حال من را می سازد.

مصیبتهای وارده به انسان ، تماماً خود مسببآن می باشد ، خود فرد آن را مهیا نموده و به وجود آورده و در نهایت همه را مقصر میداند به غیر از خودش مثلاً مصرف مواد مخدر ، ( اعتیاد ) خود را تقصیر دیگران میاندازیم ولی باید قبول کنیم و بپذیریم و این میسر نمی شود مگر با دانایی.

هر چه در گذشته کاشته ایم امروز درو می کنیم، هر چه امروز ما هستیم این نتیجه تفکرات و برنامه ریزی های سابق ما می باشد و هرچه امروز انجام دهیم فردا خودش را نشان می دهد ، همه چیز به خود ما بر می گردد.

در کنگره به کسانی کمک می شود که حرف شنویداشته باشند ، با صداقت و عمل کردن ما ترک اعتیاد نمی دهیم ، بلکه درمان و تعادلرا انجام می دهیم.

تعیین کننده نوع رفتار دیگران با من ، رفتارمن است و این را باید یاد بگیریم و این فرمان بردار بودن است که به من یاد می دهد.

تایپ مسافر مصطفی

مسافر منصور 

98/5/12

ره توشه سفر ( بخش 93 )

ره توشه سفر ( بخش 92 )

ره توشه سفر ( بخش 90 )

، ,چقدر ,جسم ,دهیم ,آموزش ,تعادل ,باشد و ,و این ,است و ,هر چه ,، هر

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tingtwenusid فایلی Jane's blog ntelgorsgrudli . موبایل دل نوشته های یک ایرانی اخلاق فیلم سوپر20016 آمریکایی Derrick's style