محل تبلیغات شما

به نام الله ، قدرت مطلق

زمانی که ما در مورد کسیقضاوت می کنیم و یا حکمی صادر می کنیم مثل این است که از یک کتابی که دارای صفحاتبی شماری می باشد ، یک صفحه و خط آن را در دست داریم و ما بر اساس این یک خط داریمقضاوت می کنیم.

خواب خوب داشتن نیاز به دوپارامتر دارد (جسم و جهان بینی).

فهم در عمل پیدا می شود ،اگر من مطلبی یاد گرفتم باید عمل من را عوض کند و اگر عمل من را عوض نکرد ، یعنیهیچ چیز نفهمیدم ، فقط در می آورم ، مطالبی که در کنگره بیان می شود ضریب هوشیبالا می خواهد و در کنگره هر کسی ماندنی نیست و دلیل آن عدم درک مطلب می باشد.

در طول سفر باید به نوشتن وگوش دادن به سی دی های آموزشی اهمیت زیادی بدهیم چون آموزشهایی که راهنما به رهجومی دهد از این سی دی هاست ، اگر رهجو سی دی را گوش بدهد با راهنما هم حس می شود واگر گوش ندهد با راهنما هم حس نمی شود و در نهایت به درمان هم نمی رسد.

یکی از دلایل عدم موفقیت درسفر ، گوش نکردن سی دی است ، اگر بخواهیم به خوبی و به آسانی درمان شویم ، راه حلآن سی دی گوش کردن و سی دی نوشتن است آن هم برای عمل کردن و نه برای رفع تکلیف.

کل فلسفه سی دی ها برایانسان شدن است ، چون تا انسان نشویم نمی توانیم از مصرف مواد خارج شویم ، چونانسانی که ضد ارزش انجام نمی دهد احتیاج به مواد ندارد.

برای انسان شدن باید درکنگره حضور داشته باشیم ، حضوری همراه با آموزش و تجربه و تفکر ((کسب دانایی)) وبعد می بینیم که مواد هم ترک می شود.

ما نمی توانیم بگوییم بدونانجام ضد ارزشها وارد اعتیاد شدیم ، امکان ندارد ، چون اگر ما مصرف کننده شدیم مالمواد مخدر نیست بلکه مربوط به رفتار است ، اول رفتار نادرست می شود و آخر رفتارنادرست منتهی به مواد می شود.

برای جدا شدن از مواد و ضدارزشها باید جایگاه خود را به سمت بالا از نظر آموزش و شناخت افزایش داده تا بهراحتی از بند مواد و ضد ارزشها جدا شویم . .

تایپ : مسافر مصطفی

مسافر منصور

98/10/8

ره توشه سفر ( بخش 93 )

ره توشه سفر ( بخش 92 )

ره توشه سفر ( بخش 90 )

، ,مواد ,سی ,دی ,نمی ,هم ,سی دی ,می شود ,شود و ,، اگر ,در کنگره

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

topsobatpa لایسنس نود 32 - آپدیت نود 32 - یوزر پسورد نود 32 Antivirus-nod32 tuztedisphoo Richard's page Sharon's life تبلیغات اینترنتی | بازاریابی اینترنتی | تبلیغات برای صادر کنندگان liworkboba مرکز مشاوره تلفنی کامپیوتر inmutimad veibidecfi