محل تبلیغات شما

چنانچه سفر رهجو درست باشد در نور است ولیچنانچه خطا کند پشت به نور است و در جهنم.

نار و نور انسان در فعل او نهفته است.

با کارکرد جهان بینی ، نگاه فرد عوض می شود.

تزکیه و پالایش ، یعنی یک موضوع و یا مطلبیرا یاد بگیریم و اشکالات خودم را با آن موضوع و مطلب بر طرف کنم ، به عبارتی باکسب دانایی.

پشتوانه اخلاق ، اعتقادات و ایمان است ،اعتقاد به اینکه بداند هر عملی که انجام بدهد ، عکس العملش پشت سرش است ، بایدبداند که اگر باد بکارد طوفان درو می کند.

بهتر است بدانم که مشکلات جزو بافت زندگی است، همانند دریا ، اقیانوس و صحرا که هیچ وقت ثابت و آرام نیستند. انسان هم دقیقاًمثل اقیانوس و صحرا می ماند ، چون همیشه در حال درگرگونی و تغییرات است.

نتیجه تصویری برای جهنم و بهشت

کسانی که کنگره 60 را دوست دارند ، این دوستداشتن کافی نیست و باید به تسلیم برسند.

رهجو لازم است که در طول سفر به وظایف وتکالیف بعهده عمل نماید. رهجو باید بنویسد و بنویسد تا کاملاً ف وجودیش عوض شود، ف وجودی الآن حلبی و ف ارزانی است ، باید کم کم تبدیل به مس و طلا شود و اینفقط با آموزش و یادگیری راههای مختلف است. پس بهترین حالت این است که رهجو واقعاًتسلیم روش کنگره باشد.

برایبالا بردن راندمان آموزشی از تکنیک تکلیف دادن و نوشتن می توان استفاده کرد ،تجربه نشان داده است رهجویی که مطالب آموزشی کنگره را می نویسد بیشتر از هر روشدیگری مطالب را می فهمد و یاد می گیرد.

ما باید ابتدا ندانی را بدانیم تا بدانی رابدانیم. از نظر یک انسان شما چیز زیادی را نمی دانید و وقتی کسی می گوید من خیلیمی دانم بدانید که هیچ چیز نمی داند چرا؟ چون هر چه که جلوتر می رویم موضوعات جدیدو جدیدتری پیدا می شود. .

ره توشه سفر ( بخش 93 )

ره توشه سفر ( بخش 92 )

ره توشه سفر ( بخش 90 )

، ,رهجو ,ف ,انسان ,کنگره ,نور ,است ، ,و صحرا ,را بدانیم ,اقیانوس و ,موضوع و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

naricalto چگونه اثر لقمه حرام را از بین ببریم جیلی بیلی بد قول market2internet ✝فرکانس هـــــــزار✝ سکوت خاموش بدن لاغر تعمیر آیفون تصویری COMMAX sembcepdota