محل تبلیغات شما

" به نام خدا "

تصمیم گیریهای ما براساس سطح انرژی ما ارزششان تغییر میکند.

مهمترین شرط سفر در کنگره 60 ، نزدیک شدن به عقل و اجرایفرامین آن است تا بتواند تصمیمات درستی را اتخاذ و سفرش را به صورت کامل جلو ببرد.

تزکیه و پالایش سخت و دردناک می باشد ولی کسی که خواهانشیرینی و رهایی می باشد و خواهان حال خوب و خوش است باید مثل یک جنگجو باشد ،آماده و مهیا و ممکن است که یا شکست بخورد و یا پیروز شود ولی باید دانست که راهجدا شدن از بدیها و ضدارزشها ، بدون درد و رنج و بدون آزمایش امکان پذیر نیست.

آموزش جزء لاینفک دانایی مؤثر است و به این معنی است که ماحتماً باید یک استادی را انتخاب کنیم تا بتواند آن چیزهایی را که دارد به ماانتقال دهد و ما هم باید از او این اطلاعات را بگیریم وگرنه آموزش صورت نمی گیرد ،در کنگره آموزش دو طرفه است راهنما و رهجو».

تصویر مرتبط

در درمان اعتیاد و رهایی و خدمت در هر جایگاهی در کنگره ،فرمانبرداری حرف اول را می زند ، فرمانبرداری کار راحتی نیست ، شاید به نقطه ایبرسیم که بگوییم فرمانبرداری می کنیم ، ولی در عمل کار راحتی نیست. شرط اصلی اینکهفرمانبرداری کنم این است که در مورد فرمانده ام که جایگاه بالاتری از من است مثلدیده بان ، ایجنت ، اسیستانت ، مرزبان ، راهنما و .» قضاوت نکنم ، در مورد اینکهاستاد و فرمانده چه می داند و چه نمی داند نظر ندهم و یا حرفی و یا فرمانی که دادمنطقی بود و یا غیر منطقی و . باید از این کارها خودداری کرد به همین منظور اینکار راحتی نیست.

تمام کسانی که معلم معنوی هستند فقط راه را مشخص می کنند ،مثل انگشت اشاره هستند ، راهنما هستند ، انگشت هدف نیست ، بلکه هدف آن راهی است کهبه ما نشان می دهد.

کنگره محل خدمت کردن است ، اگر در هر جایگاهی که هستمبخواهم نافرمانی و یا تحکم کنم ، این خدمت ارزشی ندارد. 

تایپ مسافر مصطفی

مسافر منصور 

98/8/

ره توشه سفر ( بخش 93 )

ره توشه سفر ( بخش 92 )

ره توشه سفر ( بخش 90 )

، ,کنگره ,فرمانبرداری ,راحتی ,کار ,ولی ,و یا ,است که ,در کنگره ,کار راحتی ,راحتی نیست

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آنلاین بازی COD brochourelka پارسیک Jonnie's notes Barbara's style Donald's site زندگیمون قصه نیست و نبود diacritivil رژیم لاغری و تناسب اندام Fiction