محل تبلیغات شما

به نام الله ، قدرت مطلق

معنای حقیقی دانایی ، یعنی اطلاعات ((دانستن و آموزش)) بهمراه تفکر و تجربه و به اعتقاد کنگره 60 ، دانایی مورد نظر یعنی دانایی عام ((علم زیستن و هنر زندگی کردن و فهمیدن)).

آیا دانه و بذر گیاهان می توانند در معده ما جوانه بزنند؟

در کنگره60 باید صاف و یک رنگ شویم ، زیرا اینجا خانه ما می باشد و باید در این خانه آرام باشیم، اینجا مکان و محلی است که ما را از قعر تاریکی ها بیرون می آورند ، باید به اینجااعتقاد داشته باشیم.

رهجو در بدوورود باید به سیستم و تشکیلات و ساختار کنگره احترام بگذارد ، به راهنمایش باید اعتقادداشته باشد و او را قبول داشته باشد و فرمانبردار باشد در غیر این صورت در فرآیند درمانشبه مشکل می خورد و به عبارتی دو شمشیر در یک غلاف نمی گنجد.

من نمی توانمهم مواد مصرف کنم و هم خواهان درمان باشم ، باید کاری نکنم که هم خود و هم دیگران بهآتش من بسوزند.

انسان دائماًدر حال تغییرات و تعیین راه است. 

انسان مرکباست ساده نیست ، ترکیبی است از یک طرف با مجموعه ای از فضایل و از یک سمت دیگر با مجموعهای از رذائل و با این اوصاف باید رشد کند تا به تکامل برسد ، چه در این حیات و چه درحیاتهای دیگر و در این مسیر باید یاد بگیرد و آموزش بگیرد.

برای انسانبه جهت تکامل ، از خداوند و ملائکه گرفته تا به مقام پایین تر از خداوند و ملائکه بهاو دیکته می کنند و تکلیف می کنند به یادگیری و آموزش.

در کنگرهراهنما به رهجو آموزش می دهد و او را تعلیم می دهد به جهت اینکه ، مسیر خود را پیداکند.

اگر کسی درکنگره در حال آموزش و خدمت نباشد ، قطعاً از مسیر اصلی خارج و وارد موضوعات و مسائلمنفی و حاشیه ای می شود.

فلسفه وجودیما در کنگره ، درمان و رهایی از اعتیاد است و باید یاد بگیریم و آموزش ببینیم و متقابلاًیاد بدهیم و آموزش بدهیم.

آنهایی کهدر کنگره بازیگر نیستند ، معمولاً نیرو و توجه آنها متوجه عملکرد دیگران می شود ، آدمهایمشکل ساز در کنگره ، آدمهای مدعی هستند و پایه ریزی آن از سفر اول است.

من اول باید اهلی شوم تا استاد بتواند مرا آموزش دهد، به عبارتی باید اول من تکلیف خودم را با خودم روشن کنم و با خود کنار بیایم.

تایپ : مسافر مصطفی

مسافر منصور

99/4/30

ره توشه سفر ( بخش 93 )

ره توشه سفر ( بخش 92 )

ره توشه سفر ( بخش 90 )

، ,آموزش ,کنگره ,هم ,یک ,ای ,در کنگره ,و آموزش ,در این ,باشد و ,در حال

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

William's page آیس پیلا بشاگرد (روستای بندنر) imalridooms فیلیپس سرویس تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی فیلیپس Philips ساعت مچی پیراهن لباس رکابی دستبند پرسپولیس استقلال بارسلونا رئال2020 با دانشجو یار برق20شو پرند وب adunlopa دنیای دیجیتال